Haber

Feyza Altun’dan Sert Yorum: Özlem Öz’ün ‘Ürün Boykot’ Paylaşımı Samimiyetini Sorgulattı

Dilan ve Engin Polat soruşturmasını başından beri detaylı bir şekilde takip eden Avukat Feyza Altun, geçtiğimiz günlerde incelenecek sıradaki isimlerin Tayyar ve Hasret Öz çifti olduğunu söyledi. Tüm gözlerin üzerlerinde olduğunu fark eden Öz çiftinin paylaşımları çok konuşuldu. Hasret Öz’ün dün akşamki ‘boykot ürünü’ paylaşımı Altun’un samimiyetini sorgulamasına neden oldu.

Özlem Öz, Dilan Polat’a her açıdan benzerliğiyle dikkat çeken bir fenomen. Doğal olarak güncel gündemde onlar da mercek altında.

Dilan ve Engin Polat çiftinin soruşturmasını en yakından takip eden ve birçok gerçeği ortaya çıkaran Avukat Feyza Altun, muayene edilecek bir sonraki çiftin Hasret ve Tayyar Öz olduğunu söyledi.

Okların kendilerine doğru yönlendirildiğini fark eden Hasret Öz’ün ilk önce 25’ten fazla paylaşımını sildiği iddia edildi.

Özlem Öz’ün paylaşımlarında da gözle görülür bir fark vardı: Ürün tanıtımlarını azalttığı, bağışlarını daha çok paylaştığı iddia edildi.

Dün akşam markette alışveriş yaparken ‘Boykot mu değil mi?’ diye sordum. Paylaşımı paylaşan Öz’ün samimiyeti sosyal medyada sorgulandı.

İlk sert yorum avukat Feyza Altun’dan geldi. ?

Daha sonra çoğunluk Altun’la aynı fikirde oldu.

Yorumlarınız neler?

eskilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu