Haber

Armağan Çağlayan’dan yeniden baharı bekleyen Kemal Kılıçdaroğlu’na “Osuruk ve Diz” Tepkisi

Sosyal medyanın en aktif kullanıcılarından Armağan Çağlayan, bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’nun yazdıklarına sinirlendi. Seçim kampanyası sırasında verdiği sözü yenileyen Kılıçdaroğlu, Armağan Çağlayan’dan son derece sert bir yanıt aldı.

Televizyon yapımcısı olarak tanıdığımız ve yıllardır yarış programlarında komite koltuklarında izlediğimiz Armağan Çağlayan, sosyal medyanın son zamanların en aktif kullanıcılarından biri.

Asıl mesleği avukat olan ancak yıllardır prodüksiyonla ilgilenen Çağlayan, sosyal medyayı etkin kullanmanın yanı sıra YouTube üzerinden kendi programını da yayınlıyor.

YouTube’da “Beni Gör” adlı programına ünlü isimleri davet eden ve hayat hikayelerini dinleyen Çağlayan, sık sık görüntüleriyle öne çıkıyor.

Şarkıcılardan aktörlere, belediye başkanlarından farklı meslek gruplarına kadar bağımsız isimlerin hikayelerini dinleyen Çağlayan, binlerce kişi tarafından izleniyor.

Öte yandan bildiğiniz gibi Twitter hesabındaki yorumları da sıklıkla gündem oluyor.

1,8 milyon takipçili Twitter hesabını oldukça etkili kullanan Armağan Çağlayan, kendisini rahatsız eden durumlara tepki vermekten çekinmiyor. 57 yaşındaki Çağlayan’ın hem güncel durumlara hem de siyasi figürlere verdiği yanıtlar da sıklıkla konuşulan detaylar arasında yer alıyor.

Çağlayan’ın bu kez tepki gösterdiği isim ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

Hatırlarsanız son 2023 Genel Seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu, bu süreçte yaptığı kampanyalarda ‘Bahar yeniden gelecek’ sözünü vermişti.

Kemal Kılıçdaroğlu bir kez daha, “Merak etmeyin, daha güzel yaylar göreceğiz” dedi. Bu sözleri duyan Armağan Çağlayan dayanamadı ve beklenmedik bir cevap verdi.

Paylaşılan haberlerden alıntı yaparak ‘Osuruk osuruk asın şunu! Müthiş.’ Yorum yapan Armağan Çağlayan’dan kimse bu tepkiyi beklemiyordu.

Ünlü yapımcıya takipçileri tarafından “Kılıçdaroğlu Gör Beni programına sohbete gelecek mi?” sorusu soruldu. soru geldi.

Çağlayan ise 3 yıl önce katıldığı programa vurgu yaparak, “Uzun bir geçmişi var” dedi.

Ardından takipçilerinden biri, “Bu benim bildiğim Hediye değil!” Şu şekilde tepki gösterdi.

Armağan Çağlayan, ‘Tanıdığımı sandığım Kemal Kılıçdaroğlu bu değil! Bununla ne yapacağız?’ söz konusu. Konuşma devam ederken Ekrem İmamoğlu’ndan da bahsedildi.

“Hasha Kılıçdaroğlu’yla mı?”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel seçimlere ilişkin dileklerini ve inançlarını paylaşan takipçisine verdiği yanıt yine dikkat çekti.

selim-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu