Yaşam

Behzat C. Hammer and Rose 6. bölüm ne zaman? Behzat C. yeni bölüm ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? Behzat C. Çekiç ve Gül 6. bölüm yayınlandı mı?

Behzat Ç. Hammer and Rose 6. bölüm ne zaman? Sorusu, yeni bölümü merakla bekleyen izleyiciler tarafından gün içinde arama motorlarında araştırılıyor. Yeni dönemiyle izleyenleri heyecanlandıran dizinin yeni bölümü merak konusu oldu. Bu nedenle Behzat Ç. Hammer and Rose 6. bölüm yayınlandı mı? Sorusu da en çok araştırılan konuların ortasında. Peki Behzat C. Hammer and Rose 6. bölüm ne zaman? Behzat C. yeni bölüm ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? Behzat C. Çekiç ve Gül 6. bölüm yayınlandı mı?

BEHZAT C. ÇEKİÇ VE GÜL 6. BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni dizisi Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisi geçtiğimiz günlerde BluTV’de izleyicisiyle buluştu. Dizinin dördüncü bölümü 10 Ocak Salı günü BluTV’de izleyici ile buluşacak. Dizinin yeni bölümleri her Salı yayınlanıyor.

BEHZAT C. ÇEKİÇ VE GÜL KAÇ PARÇA?

BluTV ekranlarında yayınlanan dizinin yeni dizisinin toplamda 8 bölüm olacağı dizinin oyuncuları tarafından açıklandı. Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konukçu, sosyal medya hesabından başlattığı soru-cevap etkinliğiyle merak edilenleri yanıtladı. İddiaya ilişkin sorulan “Behzat Ç. Çekiç ve Gül kaç bölüm?” Soruyu 8 ile cevapladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu