Teknoloji

Elektrikli Kamyonet Üreticisi Elektrikli Bisiklet Üretecek

Kısa bir süre önce küresel yangın fırtınasına katılan ve işgücünde %6 oranında küçülen Rivian şirketi, şık elektrikli kamyonetleriyle dünya çapında bir isim yaptı.

Şimdiye kadar ortaya çıkan söylentilere göre şirketin elektrikli bisiklet üreteceği düşünülüyordu. Nitekim söylentiler doğru çıktı. Rivian elektrikli bisiklet üretecek.

Rivian ilk elektrikli bisikletini geliştirmeye başladı

Rivian’ın CEO’su RJ Scaringe, şirket çalışanları ile yaptığı toplantıda şirketin elektrikli bisiklet projesinin başladığını resmen onayladı. şirket ayrıca Specialized gibi büyük markalardanbazı üst düzey e-bisiklet tasarımcılarını işe aldı.

Aslında Scaringe, toplantı sırasında bir e-bisikletin sadece planlarda olmadığını, ilk modelin şimdiden hazır olduğunu kaydetti. şirkette aktif olarak da teyit edilmiştir. İnanması zor olabilir, ancak elektrikli bisikletler, büyük ölçüde daha düşük üretim maliyetleri ve düşük fiyat etiketleri nedeniyle çok daha düşük fiyat etiketleri nedeniyle elektrikli arabaları ve kamyonları açık ara geride bırakıyor.

Bu nedenle Rivian gibi bir elektrikli kamyonet ve SUV üreticisi böyle bir hamle yaptı. ticari hamlede olması oldukça mantıklı. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

demirkoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu