Haber

Melikgazi ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancioğlu, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında vatandaşlara müjde vereceğini belirtti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre Palancıoğlu, Kazım Karabekir, Battalgazi, Anbar, Yıldırım Beyazıt ve Çorakcılar mahallelerindeki kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendirecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Palancıoğlu, farklı alanlarda ve yeni projelerle vatandaşın yüzünü güldürmek için çalıştıklarını belirtti.

Kentsel dönüşümle ilgili çok büyük projeleri hayata geçirdiklerini belirten Palancıoğlu, şöyle konuştu:

“Özellikle yakın zamanda güzel bir büyük proje olan Kazım Karabekir bölgemizde 2. etap çalışmalarına başlayacağız. 90 bin alan üzerinde 1000 dairenin yer aldığı Kayseri’nin en büyük projelerinden biri olacak.” Önümüzdeki günlerde bu projelerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapacağız Yıldırım Beyazıt 2. etap çalışması Anbar’dakilere de bu haberi verelim Anbar’da yeni kentsel dönüşüm projelerimizi bir tanıtım toplantısı ile siz değerli hemşehrilerimize aktaracağız. .Çorakcılar’da küçük bir alanda kentsel dönüşümü farklı bir modelle başlatmak istiyoruz.İnşallah bir orta yol bulup vatandaşlarımızla mutabakata varırsak dönüşüm projesine başlayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu